Blog

 • 08/08/2023 0 Komentarze
  Ścieżki rowerowe Świnoujścia

  Wypoczynek nad Bałtykiem kojarzy się przede wszystkim z ośrodkami wypoczynkowymi i leniwymi dniami spędzanymi na plaży. Należy jednak pamiętać o tym, że polskie wybrzeże ma wiele do zaoferowania również tym, którzy lubią spędzać czas wolny w aktywny sposób. Jeśli nie wyobrażasz sobie wakacji bez dwóch kół i chcesz poznać ciekawe ścieżki rowerowe, Świnoujście to jedno z najlepszych miejsc w kraju.

  Dowiedz się więcej
 • 08/08/2023 0 Komentarze
  Atrakcje Świnoujścia - co zwiedzić?

  Spacery, piękne zdjęcia, niezapomniane wrażenia. Co jeszcze oferują najpopularniejsze atrakcje? Świnoujście dobrze to wie, dlatego w tym mieście coś dla siebie znajdą zarówno miłośnicy historii, jak i spokojnych marszy po miękkim piasku. Zainteresowany? Czytaj dalej!

  Dowiedz się więcej
 • 08/08/2023 0 Komentarze
  Co zabrać na turnus rehabilitacyjny?

  Każdy dłuższy pobyt poza domem wymaga odpowiednich przygotowań - zwłaszcza jeśli kierujemy się do miejsca, które łączy w sobie elementy wypoczynkowe i zdrowotne. Spora część osób zadaje sobie pytanie, co spakować na turnus rehabilitacyjny, dlatego dzisiaj rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

  Dowiedz się więcej
 • 08/02/2023 0 Komentarze
  Turnus rehabilitacyjny - co to i dla kogo jest?

  To szeroki program zabiegów organizowanych w ośrodkach wypoczynkowych, które odbywają się w grupach liczących minimum 20 członków borykających się z podobną niepełnosprawnością. Koszty za pobyt można pokryć z dofinansowania w ramach PFRON, z którego skorzystać również mogą opiekunowie. Jaka jest długość turnusu rehabilitacyjnego? Czemu mają one służyć?

  Dowiedz się więcej
 • 04/08/2022 0 Komentarze
  Jak uzyskać dofinansowanie na turnus rehabilitacyjny?

  Chcąc wybrać się na turnus rehabilitacyjny warto skorzystać z dofinansowania, oferowanego przez PFRON. Jak sprawdzić, czy na interesujący Państwa wyjazd można otrzymać dotacje? Zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem, w którym opowiemy o tym, kto i w jaki sposób może wybrać się na turnusy rehabilitacyjne z dofinansowaniem w nadmorskim Świnoujściu, górskiej Krynicy-Zdroju i wielu innych, polskich miastach zachwycających swoimi urokami.

  Dowiedz się więcej
 • 20/06/2022 0 Komentarze
  Dlaczego warto wybrać turnus rehabilitacyjny z basenem?

  Osoby po wypadkach, operacjach lub z pogarszającym się stanem fizycznym coraz częściej korzystają z turnusów rehabilitacyjnych, które pozwalają im wrócić do dawnego zdrowia. Jedną z najważniejszych kwestii w wyborze odpowiedniego miejsca jest sprawdzenie czy ośrodek posiada odpowiednią opiekę medyczną oraz ofertę zabiegową. Nie zapominajmy jednak także o basenie, który jest sprawdzoną metodą rekonwalescencji dla wielu chorych.

   

  Dowiedz się więcej
 • 01/06/2022 0 Komentarze
  Turnus rehabilitacyjny — dlaczego warto pojechać?

  Jednym z rozwiązań proponowanych przez nadmorskie ośrodki są turnusy rehabilitacyjne, które pozwalają nie tylko cieszyć się pięknem wybrzeża, ale także pełną gamą zabiegów, wspierających zdrowie i dobre samopoczucie. O tym, dlaczego warto wybrać się na wczasy zdrowotne dowiedzą się w naszym artykule – zapraszamy!

  Dowiedz się więcej