blog

 • 04/08/2022 0 Komentarze
  Jak uzyskać dofinansowanie na turnus rehabilitacyjny?

  Chcąc wybrać się na turnus rehabilitacyjny warto skorzystać z dofinansowania, oferowanego przez PFRON. Jak sprawdzić, czy na interesujący Państwa wyjazd można otrzymać dotacje? Zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem, w którym opowiemy o tym, kto i w jaki sposób może wybrać się na turnusy rehabilitacyjne z dofinansowaniem w nadmorskim Świnoujściu, górskiej Krynicy-Zdroju i wielu innych, polskich miastach zachwycających swoimi urokami.

  Dowiedz się więcej
 • 20/06/2022 0 Komentarze
  Dlaczego warto wybrać turnus rehabilitacyjny z basenem?

  Osoby po wypadkach, operacjach lub z pogarszającym się stanem fizycznym coraz częściej korzystają z turnusów rehabilitacyjnych, które pozwalają im wrócić do dawnego zdrowia. Jedną z najważniejszych kwestii w wyborze odpowiedniego miejsca jest sprawdzenie czy ośrodek posiada odpowiednią opiekę medyczną oraz ofertę zabiegową. Nie zapominajmy jednak także o basenie, który jest sprawdzoną metodą rekonwalescencji dla wielu chorych.

   

  Dowiedz się więcej
 • 01/06/2022 0 Komentarze
  Turnus rehabilitacyjny — dlaczego warto pojechać?

  Jednym z rozwiązań proponowanych przez nadmorskie ośrodki są turnusy rehabilitacyjne, które pozwalają nie tylko cieszyć się pięknem wybrzeża, ale także pełną gamą zabiegów, wspierających zdrowie i dobre samopoczucie. O tym, dlaczego warto wybrać się na wczasy zdrowotne dowiedzą się w naszym artykule – zapraszamy!

  Dowiedz się więcej