Restauracja hotelowa "Notabene"

Na błogi relaks wakacyjny składa się kilka czynników. Jest to przede wszystkim dogodna lokalizacja, czyli bliskość głównych atrakcji turystycznych, plaży i punktów usługowych. Dobre wczasy to brak zmartwień o sprawy życia codziennego, np. o posiłki. Nasz ośrodek znajdujący się w Świnoujściu oferuje swoim Gościom jadalnię, gdzie można zamówić wyżywienie w formie bufetu w ramach swojego pakietu wczasowego. Na deser, kawę i zimne napoje poleca się zaś nasza restauracja Notabene. Można spędzić tu miło czas po obiedzie czy kolacji, poznać nowe osoby czy poczytać książkę w stylowym wnętrzu.

Restauracja hotelowa w Świnoujściu

W naszym lokalu podawane są posiłki pozaabonamentowe z karty dań, ale również można tutaj spędzić miło czas przy kawie i cieście naszego wypieku. Salę zaprojektowano na ok. 50 osób, tym samym świetnie nadaje się na kameralne imprezy w gronie rodziny lub przyjaciół oraz na przyjęcia okolicznościowe. Jej wielkość pozwala także organizować szkolenia oraz konferencje w małych grupach.


Restauracja Notabene

Nasze miasteczko nadmorskie ma niepowtarzalny klimat za sprawą zabytkowej zabudowy, starych kamieniczek, pensjonatów i hoteli. Niezwykłą atmosferę tworzą także wczasowicze, którzy tłumnie przybywają do Świnoujścia ze wszystkich zakątków Polski i z zagranicy, żeby zażyć trochę jodu i słońca. To właśnie po to, by uprzyjemnić czas Turystom, powstał nasz lokal serwujący obiady, desery i kawę.


Zapraszamy do Notabene zarówno Gości naszego hotelu, jak i osoby mieszkające w innych ośrodkach!