Spa&Wellness

Chcąc zapewnić wszystkim naszym gościom maksimum atrakcji stworzyliśmy strefę SPA&WELLNES, w ramach której mogą skorzystać z różnego rodzaju zabiegów, rehabilitacji, a także basenów, saun i jacuzzi.

 

Strefa SPA

 

Nasz ośrodek proponuje szeroki wybór atrakcji SPA, dzięki którym goście mogą zregenerować siły po ciężkim dniu, odpocząć od codziennych obowiązków i pozwolić zarówno ciału, jak i umysłowi zrelaksować się. Proponujemy wizytę w jednym z naszych krytych basenów. Pływalnia to doskonały pomysł dla osób kochających aktywny odpoczynek, natomiast strefa hydromasażu pozwoli odprężyć mięśnie. Basen solny to natomiast atrakcja o znacznie cieplejszej temperaturze wody, która pozwala cieszyć się jej relaksacyjno-leczniczymi właściwościami.

 

Strefa SPA to także sauna sucha, która pomaga łagodzić napięcie i usuwać toksyny, pozostawiając skórę gładką i miękką. Dostępna dla gości naszego ośrodka łaźnia parowa to z kolei doskonały pomysł na odprężenie dla ciała i umysłu. Proponujemy także wizytę w naszym jacuzzi, które pozwala wspólnie z bliskim cieszyć się ciepłą wodą z bąbelkami, która przyjemnie masuje i relaksuje ciało.

Poza strefą SPA, jest to kolejna propozycja dla wszystkich naszych gości, którzy od ośrodka, w którym spędzają wczasy, oczekują nie tylko komfortowych warunków oraz doskonałej lokalizacji, ale także możliwości odpoczynku i regeneracji. Szeroka oferta pozwala dopasować rodzaj zabiegu do dolegliwości, jakie odczuwają nasi goście po długiej podróży, intensywnym zwiedzaniu czy w związku z rodzajem wykonywanej na co dzień pracy. W ramach naszej oferty proponujemy masaże relaksacyjne, lecznicze i pielęgnacyjne, zabiegi rehabilitacyjne, elektroterapię, światłolecznictwo, krioterapię, inhalacje, a także plastry borowinowe, które mogą pomóc w walce z nieprzyjemnym bólem spowodowanym reumatyzmem, zmianami zwyrodnieniowymi, neuralgią czy urazem narządu ruchu.

Rehabilitacja w Ośrodku Graal

Oferta skierowana do osób, które borykają się z różnego rodzaju schorzeniami lub niepełnosprawnościami. Dzięki organizowanym w naszym ośrodku turnusom rehabilitacyjnym, mają one szansę na skorzystanie z oferty zabiegów dedykowanych im dolegliwościom, a także spędzeniu czasu w najpiękniejszych okolicznościach przyrody, jakie oferuje nadmorskie Świnoujście.