Baza zabiegowa

Zapewnimy Ci możliwości skorzystania z zabiegów masaży, fizjoterapii, krioterapii i wielu innych. Zarezerwuj swój pobyt już dziś.

RODZAJ ZABIEGU

1 ZABIEG

5 ZABIEGÓW

Całego ciała (40min)90,00400,00
Masaż częściowy (15 min)40,00190,00

RODZAJ ZABIEGU

1 ZABIEG

5 ZABIEGÓW

Plaster borowinowy (20min)15,0068,00

 

RODZAJ ZABIEGU

1 ZABIEG

5 ZABIEGÓW

Interdyn+ intervac90,00400,00
Jonoforeza40,00190,00
Diadynamik8,00 36,00
Tens10,00 45,00
Magnetoterapia9,00 41,00
Ultradźwieki8,0036,00

RODZAJ ZABIEGU

1 ZABIEG

5 ZABIEGÓW

Lampa Solaris5,5025,00
Lampa Bioptron5,5025,00
Laser12,0054,00

RODZAJ ZABIEGU

1 ZABIEG

5 ZABIEGÓW

Inhalacje6,0027,00
Krioterapia15,0068,00

Masaże

 

Nasza baza zabiegowa obejmuje także różnego rodzaju masaże, które pozwolą odpocząć zarówno ciału, jak i umysłowi. W ofercie znajdą Państwo zabiegi pielęgnacyjne, relaksujące oraz lecznicze – dzięki temu mogą je Państwo w łatwy sposób dobrać do swoich potrzeb.

 

Nasze zabiegi wykonywane są przez fizjoterapeutów, lekarzy oraz rehabilitantów, którzy mogą pomóc w leczeniu schorzeń, pozbywaniu się uciążliwego bólu lub po prostu odprężeniu ciała i umysłu po intensywnym treningu lub zwiedzaniu naszego pięknego miasta.

Elektroterapia

 

Zależnie od rodzaju schorzenia lub dolegliwości, z jakimi spotyka się pacjent możemy także zaproponować zabieg wykorzystujący dobroczynne działanie prądu, jakim jest elektroterapia.

 

Lecznicza moc tego rodzaju kuracji polega na wykorzystaniu ruchu prądu, którego natężenie oraz częstotliwość dopasowywane są do potrzeb pacjenta oraz wcześnie postawionej przez lekarza diagnozy. Zabieg ma na celu pomóc w zmniejszeniu napięcia mięśniowego oraz minimalizowania bólu związanego z różnego rodzaju schorzeniami.

Borowina

 

Pośród naszej bazy zabiegowej, dostępnych jest wiele metod, które mają na celu pomóc w walce z uciążliwymi dolegliwościami bólowymi. Jednym z nich jest borowina – naturalny surowiec powstały z torfu przetworzonego przez bakterie. Dzięki swoim właściwościom wykorzystywana jest w różnego rodzaju zabiegach pielęgnacyjnych i leczniczych.

 

Stosowana na takie schorzenia jak: choroba zwyrodnieniowa, reumatyzm, neuralgia, przykurcze stawów lub urazy narządy ruchu. Może pomóc także na różnego rodzaju rany lub obrzęki, przyspieszając ich gojenie.

Światłolecznictwo

 

Przedstawiamy, jedną z technik nowoczesnej fizjoterapii, jaką jest światłolecznictwo. Dzięki stosowanym przez nas lampom, emitowane promienie podczerwone oraz ultrafioletowe pozytywnie wpływa na różnego rodzaju schorzenia i dolegliwości. Stosowana jest w przypadku migren, nerwobóli, problemów skórnych, ran oraz blizn, reumatyzmu, stanów zapalnych stawów i tkanek miękkich i wielu więcej.

 

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą proponowanych przez nas zabiegów, aby pobyt w naszym ośrodku spełnił wszystkie Państwa potrzeby i oczekiwania.

Inne - inhalacje, krioterapia

 

Pozostałe zabiegi oferowane przez naszych fizjoterapeutów dostosowane są do różnego rodzaju schorzeń i dolegliwości.

 

Inhalacje polecane są nie tylko w przypadku przeziębień czy zapalenia zatok. Ich dobroczynne dla organizmu działanie doceniają także osoby chorujące na astmę lub różnego rodzaju alergie. Dzięki wykorzystaniu pary wodnej połączonej z roztworami olejków eterycznych, ziół czy leków możliwe staje się doznanie ulgi w oddychaniu.

 

Krioterapia to natomiast zabieg polegający na schładzaniu powierzchni ciała do bardzo niskich temperatur. Choć wydaje się być nieprzyjemny, może pomóc w nerwobólach, reumatyzmie, dnie moczanowej, łuszczycy, a także różnego rodzaju stłuczeniach i obrzękach.