Strefa spa w Świnoujściu

W GRAAL SPA, celem jest sprawić aby nasi goście poczuli się naturalnie i pęknie po każdej wizycie.

 

Zrelaksujesz się w naszej strefie korzystając z basenu krytego ze strefą hydromasażu, jacuzzi, basenu solnego, sauny suchej oraz łaźni parowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Basen kryty ze strefą hydromasażu

 

Aby zapewnić wszystkim naszym klientom maksimum relaksu i odpoczynku proponujemy basen kryty ze strefą hydromasażu. Dzięki zamkniętej przestrzeni, można z niego korzystać cały rok, niezależnie od pogody, a podgrzewana woda zapewni niesamowity komfort.

 

Sprawdzi się zarówno jako pływalnia dla osób kochających aktywny odpoczynek, a także jako strefa relaksu dla osób zmęczonych aktywnością w ciągu dniu, szukających odetchnienia od miejskiego zgiełku. Natomiast woda pod ciśnieniem świetnie rozluźni mięśnie i pozwoli odpocząć całemu ciału.

Jacuzzi

 

Jedna z najbardziej lubianych atrakcji naszego obiektu, czyli jacuzzi zapewni niesamowite doznania, które pozwolą odetchnąć i zrelaksować się w gronie najbliższych.

 

Zapewni niesamowite doznania, które pozwolą odetchnąć i zrelaksować się w gronie najbliższych. Podgrzewana woda oraz delikatny masaż bąbelkami są idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto kocha spokojny odpoczynek. Dobroczynne działanie ciepłej wody korzystnie wpływa na całe ciało, regenerując siły na kolejne dni aktywnego zwiedzania Świnoujścia i jego pięknych okolic.

Basen solny

 

Atrakcją, która gwarantuje wytchnienie dla ciała i umysłu jest nasz basen solny. Jego woda jest znacznie cieplejsza od tej znajdującej się w standardowej pływalni i cieszy się szeregiem właściwości relaksacyjno-leczniczych. Dzięki zawartości naturalnych minerałów i mikroelementów znajdujących się w niej korzystnie wpływa na układ nerwowy i oddechowy, charakteryzując się działaniem profilaktycznym lub leczniczym. Zapewnia zatem nie tylko relaks i odprężenie, ale także wsparcie w zwalczaniu wielu dolegliwości.

Sauna sucha

 

W naszej strefie SPA nie mogło zabraknąć także atrakcji dla miłośników łaźni. Sauna sucha jest doskonałym rozwiązaniem nie tylko na relaks, ale także rozluźnienie mięśni czy oczyszczenie organizmu z toksyn.Nawet jedna sesja w łaźni fińskiej może złagodzić napięcie i poprawić kondycję skóry dzięki wysokiej temperaturze, wraz z którą następuje pocenie. Usunięte w ten sposób toksyny pozostawiają naszą skórę gładką i miękką, natomiast my czujemy się odprężeni i bardziej wypoczęci. Łaźnię szczególnie polecamy zatem osobom poszukującym rozwiązań dla poczucia głębokiego relaksu w kilka minut.

Łaźnia parowa

 

Jedną z atrakcji naszego SPA jest łaźnia parowa, często nazywana także rzymską. Wysoka temperatura rozszerza pory, powodując oczyszczanie się skóry i uwalnianie toksyn z organizmu. Strefa wellness dostępna jest dla gości naszego hotelu bezpłatnie, dlatego zapraszamy na relaksujący seans codziennie po intensywnym dniu. Sauna zapewni wyjątkowy relaks, dzięki któremu odpocznie i ciało, i umysł - odprężenie, na które zasługujesz. Sprawdź pełną ofertę naszego SPA i wybierz atrakcję, której najbardziej potrzebujesz.

Godziny otwarcia strefy SPA:

Poniedziałek - Piątek 15:00-21:00

Sobota - Niedziela 11:00-21:00