Regulamin pobytu zwierząt na terenie hotelu - koniecznie przeczytaj przed przyjazdem -


1. Z pobytem zwierzęcia w hotelu łączy się dodatkowa opłata - zgodna z obowiązującym cennikiem. Zgodę na pobyt zwierzęcia w hotelu wydaje recepcja.
2. Zakwaterowanie gości ze zwierzętami możliwe jest jedynie w budynku "B". Warunkiem przyjęcia zwierzęcia jest zgłoszenie przyjazdu w momencie rezerwacji pokoju - możliwość miejsc ograniczona.
3. W przypadku wcześniejszego niepowiadomienia recepcji hotelu, hotel zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia zwierzęcia.
4. Do hotelu przyjmowane są zwierzęta zdrowe, posiadające książeczki zdrowia - bezwzględnie wymagane jest aktualne szczepienie przeciwko wściekliźnie i odrobaczenie.
5. Właściciel jest odpowiedzialny za zachowanie zwierzęcia. Żadne ze zwierząt nie powinno być pozostawione same w pokoju, jeżeli w tym czasie zakłóca spokój innych gości.

6. Właściciele zobowiązani są posiadać własne posłanie dla zwierzęcia.

7. Wszelkie szkody w mieniu hotelu spowodowane przez zwierze ponosi właściciel. Właściciel zobowiązany jest do sprzątania nieczystości pozostawionych na terenie obiektu - dostępne są woreczki w wyznaczonych miejscach.
8. Na terenie obiektu zwierzęta muszą być wyprowadzane na smyczy i w kagańcu .
9. Jeżeli pościel w pokoju, w którym przebywa zwierze, zostanie przez nie zabrudzona (sierść, błoto) lub uszkodzona, właściciel jest zobowiązany do odkupienia całego kompletu pościeli w cenie 150 zł /komplet.
10. Za niepoinformowanie recepcji hotelu o posiadaniu zwierzęcia w pokoju zostanie nałożona kara w wysokości 150zł /dzień.

 

Bliskość lasu sprzyja długim spacerom na świeżym powietrzu